Ostředečtí fotbalisté zakončili domácí soustředění turnajem

Ostředečtí fotbalisté si v sobotu, na závěr domácího soustředění, odskočili na silně obsazený turnaj do blízkých Přestavlk-

V prvním zápase je čekal účastník krajské I-B třídy Meteor Stříbrná Skalice, který ještě před pát lety hrál divizi- Převážná část prvního poločasu byla v naší režii- Rozdíl dvou tříd nebyl vůbec patrný- Brankou Edy Špalka jsme se dostali do vedení a je škoda, že Petr Florián nebo Eda Špalek nevyužili své vyložené šance k zvýšení náskoku- Ke konci první půle, jak začaly našim po dopoledním náročném tréninku docházet síly, získávala postupně Stříbrná Skalice převahu, ale gólman Jirka Škvor nás několikrát podržel- V druhé půli už pak byla převaha soupeře jednoznačná, nicméně i my jsme hrozili a možnému zvýšení náskoku zabránil chybující rozhodčí Murgač, který nejprve ponechal výhodu a teprve, když se Petr Florián sám řítil na skalického gólmana, tak pískl faul v náš prospěch- Skalice následně během krátké doby skóre, díky dvěma poměrně laciným gólům, otočila- Vyrovnání měl na kopačce Pepa Šilhavý, ale šanci nevyužil- Stříbrnoskaličtí pak pečetili výsledek na konečných 1:3 brankou z velmi sporné penalty-

V zápase o 3-místo, který následoval okamžitě po zápase se Stříbrnou Skalicí, nás čekali domácí- Náš zcela vyčerpaný tým, navíc ještě oproti prvnímu zápasu oslabený o Jirku a Milana Škvorovi, byl pro Přestavlky snadným soustem a tak jsme si odvezli hrůzostrašný debakl 1:10- Čestný úspěch zaznamenal z penalty Petr Florián- Vysoká prohra ovšem není žádným zrcadlem výkonnosti našeho týmu- Naši prostě už nebyli po náročném programu schopni s domácími běhat, většina byla ráda, že chodila-

Ostředecký tým:

Škvor J. - Měchura, Burcev, Uršic, Kumšta, Šilhavý, Škvor M., Vildman, Krejcárek, Špalek, Florián, Daněk, Macháček, Sedlmaier, Fiala

Již tuto středu od 18h změří naši fotbalisté síly v domácím přípravném zápase s ligovým dorostem FC Graffin Vlašim.

V sobotu pak čeká na ostředecký tým domácí letní přípravný turnaj za účasti Přestavlk, Struhařova B a Teplýšovic B.