Žáci remizovali s Teplýšovicemi, dorost nebodoval přes dvougólové vedení

Ostředečtí žáci v neděli pokračovali v dobrých výkonech v jarní části sezóny a remizovali s vedoucími Teplýšovicemi. Dle trenérky Nikoly Holubkové je remíza asi spravedlivá, přestože hosté vyrovnali z penalty.

Dorostenci vedli v Mnichovicích ve 22. minutě brankami Skály a Jiříka již 2:0, bohužel soupeř do konce poločasu srovnal. V druhé půli jsme nevyužili šance a soupeř nás dvěma góly potrestal.

Starší  žáci:  Sokol Ostředek – Sokol Teplýšovice  2:2 (1:1)

branky: Hrůša, Novák

sestava: Hajný – Bareš V., Škvor T.,Svoboda, Biras J., Biras F., Vaněček, Fořt, Novák, Hrůša, Kodat

Dorost:  TJ Mnichovice – Sokol Ostředek / FK Kavalier Sázava 4:2  (2:2)

branky: Skála, Jiřík

sestava: Krejcárek – Danko, Vávra, Matoušek, Skála – Mistoler, Tichý, Rezek, Grešla – Konvalinka, Jiřík

střídali: Bareš J., Ferenc , Škvor J., Dytrich