I v druhém zápase zimní ligy prohráli dorostenci o gól

Sokol Ostředek – TJ Jižní Město Chodov  2:3  (1:0)

Dorostenecký tým odehrál v sobotu svůj druhý zápas v rámci zimního turnaje Unionu Strašnice, před kterým se trenérům sešlo příliš mnoho omluvenek, a tak tým doplnili převážně žáci ze Sázavy, jelikož ani nikdo z ostředeckých žáků nemohl. Zápas se odvíjel v poklidném tempu a byli jsme to my, kdo otevřel skóre zápasu. Stav 1:0 pro nás vydržel do konce prvního poločasu. Na začátku druhé půle nás soupeř více přitlačil a podařilo se mu brzo otočit skóre na 1:2. Naše chyby nás hodně srážely a soupeř toho využíval k mnoha šancím, které  ale výborně chytající Krejcárek dokázal pochytat. Přesto soupeř zanedlouho přidal třetí gól. Po něm jsme se úspěšně snažili zápas dohrát bez další inkasované branky a ke konci zápasu se nám podařilo snížit na konečných 2:3 z našeho pohledu. Zápas nám ukázal, že je stále co zlepšovat a budeme se to především snažit vylepšit během zimní pauzy, která je až moc dlouhá.

Góly: Konvalinka, Grešla