Přes skvělý úvod dorostenci vysoko prohráli s Nespeky

Všechny tři mládežnické týmy vyšly i tentokrát bodově na prázdno. Dorostencům vyšel perfektně úvod zápasu proti suverénnímu lídrovi soutěže Nespekám. Po dvou hezkých fotbalových akcích zakončených Štěpánem Kůtou a Filipem Brošem vedli v 15. minutě již 2:0. Bohužel po chybách naší obrany soupeř velmi rychle skóre otočil na 2:3. Velkou šanci na vyrovnání měl Patrik Krajc. Bohužel branku nevstřelil a platilo „nedáš-dostaneš“. Ještě v úvodu druhé půle jsme měli dvě šance, ale po páté brance naši rezignovali a soupeř skóre navyšoval.

Dorost: Sokol Ostředek/JAWA Divišov – Sokol Nespeky 2:8 (2:4)

sestava: Luzum – Mistoler, Bártík, Grešla, Jiřík – Rezek, Broš, Šmíd, Kůta – Krejcárek, Krajc střídal: Matoušek

Starší přípravka: Sokol Ostředek – JAWA Pecerady 1:14 (0:11)

branka: Smrkovský

sestava: Pejša F. (26. Bareš Vojta) – Rezková, Pejša A., Biras J., Smrkovský, Chvojka, Vaněček, Trutnovský, Kotil, Špalek R., Lejčková S., Lejčková K.

Starší žáci: Sokol Ostředek – Sokol Miřetice/Sokol Čechtice 0:6 (0:4)

sestava: Biras F. (Hajný) – Rezková, Matoušek, Rezek, Hák, Vernerová, Novák, Bareš Vít, Kukla, Fořt, Svoboda, Moural, Vrána, Biras J.