První zápas baráže s Pyšely vrátil naše stolní tenisty ze snu do reality

Ve čtvrtek vstoupili naši hráči do dvojzápasové baráže s předposledním týmem OP3 - béčkem Sokola Pyšely.

Naši nastoupili v nejsilnější sestavě, ovšem ostředecká jednička - Jura Žydyk byl handicapován lehkou virózou. Hosté z Pyšel neponechali nic náhodě a přijeli v nejsilnější sestavě v čele se Stínilem, který v této sezóně hrál i za áčko v OP2 (úspěšnost skoro 60%).

Právě až na zápasy se Stínilem, naši hráči hráli relativně vyrovnané zápasy, ale v koncovkách většinou hosté těžili ze svých zkušeností.

Naše body vybojovali Roman Žydyk a Marek Škvor, shodně přehráli Hrušku. Pětisetovou bitvu s neúspěšným koncem proti Hruškovi sehrál Petr Stanovský.

Marek Škvor měl dobře rozehrán zápas s Jiraněm. Vyhrál první set, ve druhém už vedl 8:2, ale ztratil ho. V pátém setu ho pak srazila série několika prasátek soupeře.

Šanci na bod měla ve čtyřhře i dvojice Stanovský-Škvor, za stavu 1:1 na sety nevyužila vedení 9:7 ve třetím setu.

Utkání bylo pro naše hráče velkou zkušeností, které určitě zužitkují v příští sezóně.

Odveta, která je už více-méně jen formalitou, se hraje v pátek 3-dubna od 18h v Pyšelých.

Sokol Ostředek A - Sokol Pyšely B 2:16