Ostředeckým fotbalistům se dařilo na zimním turnaji O pohár starosty města Vlašim

Ostředečtí fotbalisté se i letos účastnili již tradičního zimního turnaje O pohár starosty města Vlašim, který se hrál od konce ledna do počátku března na umělém trávníku ve Vlašimi v areálu Na lukách. Na turnaji, který jsme již v minulosti i vyhráli, jsme se neztratili ani letos, přestože jsme měli za soupeře i týmy z okresního přeboru.

Naši fotbalisté získali pěkné druhé místo, přičemž k vítězství stačilo jen neprohrát poslední zápas s Tichonicemi. Bohužel jsme prohráli 2:3 a turnaj tak vyhrály právě Tichonice. Za stavu 2:3 jsme nastřelili tyčku.

Nejlepší střelcem turnaje se stal s osmi zápasy náš Petr Florián - vítěz ankety Ostředecký fotbalista roku 2012.