Konečně! Áčko nastřílelo Mysliči šest branek-

O posvícenské sobotě přivítali naši fotbalisté na domácím trávníku FC Myslič- Tento soupeř nám svou tvrdou důraznou hrou příliš nesedí a i v předloňském postupovém ročníku, kdy jsme měli, na rozdíl od letošního podzimu, herní fázonu, jsme ho doma jen těsně porazili a venku na jeho nefotbalovém hřišti jsme dokonce prohráli- Z tohoto důvodu a při aktuální formě našeho týmu jsme všichni vzhlíželi k utkání s obavami, protože další bodová ztráta by nás už asi posílala do pralesní čtvrté třídy-

Utkání ovšem dopadlo výsledkově tak, jak jsem si přáli- Ukončili jsme sérii šesti zápasů bez výhry a „Misako“ poslali domů z šestigólovou nadílkou- Hráči mohli s hrstkou diváků slavit vysokou výhru 6:0(3:0), i když úplně jednoznačné to nebylo, ale věřme, že tato výhra náš tým probudí a nakopne k lepším výkonům a výsledkům- Už tuto neděli od 10-15h nás totiž čeká přetežké derby v nedalekých Soběhrdech-

Když ve třetí minutě zahodil tutovku Fanda Macháček – sám před gólmanem mířil jen do něj, vypadalo to na pokračování nekonečné série ostředeckého trápení- Naštěstí hned o minutu později jsme již jásali- Fanda Macháček si naběhl na pas za obranu, míč si po špatném zpracování sice ukopl, ale naštěstí směrem do rohu vápna, takže ho stačil ještě před vyběhnuvším mysličským gólmanem Vrbovcem doběhnout a poslat zpět před branku, kde se Petr Florián neunáhlil a přes dva obránce mazácky poslal míč do sítě – 1:0-

Brzká vedoucí branka měla přinést na naše kopačky uklidnění, ale opak byl pravdou- Na dlouhou půlhodinu jsme přenechali aktivitu Mysliči, která nás přimáčkla k naší brance(zejména hořela naše pravá strana), ale nic z toho nevytěžila- Jednou ovšem při nás stálo i štěstí- V 16- minutě se totiž po hrubici Davida Kumsty řítil hostující útočník na našeho gólmana Petra Podroužka, který dostal v sobotním zápase důvěru před Jirkou Škvorem- Jeho střela k naší úlevě mířila od vzdálenější tyčky ven do pole- V tomto dlouhém časovém úseku jsme se připomenuli pouze dvěmi neúspěšnými střeleckými pokusy Petra Floriána-

V 37- minutě jsme mohli vedení pojistit, kdyby Eda Špalek nezkoušel své patičky, ale pouze nastavil nohu na krásný přízemní centr, který poslal z lajny Ondra Vildman- Za minutu to už přišlo- Petr Florián prodloužil balón, Ondra Vildman si míč nechal skočit a střelou ho poslal z 25 metrů do brány – 2:0-

Ve 39- minutě se dostal před mysličského gólmana Pepa Šilhavý, ale střílel pouze do něj a dorážka Petra Floriána mířila s tečí vedle- Z následného rohu posadil ""Akademik"" Ondra Vildman míč na hlavu Floriho - 3:0- K hostům to bylo asi nespravedlivé, ale my jsme si užívali krásných poločasových 3:0-

Úvodní čtvrthodinka druhé půle však připomínala velkou část prvního poločasu, nechali jsme Myslič hrát a je otázkou, jak by se zápas vyvíjel, kdyby nás třikrát nepodržel spolehlivý gólman Podroužek- Od 63- minutě, kdy pěkně tvrdě, ale bohužel vedle hostující branky střílel Fanda Macháček, se už konečně hrálo jen podle našich not a začali jsme předvádět fotbal, na který jsme od našeho týmu zvyklý-

V 64- minutě protáhl mysličského brankáře svou hlavičkou Lukáš Uršic- Vrbovec míč jen s námahou vyrazil před Jendu Müllera, který zavěsil – 4:0-

V 70- minutě střílel z voleje opět Lukáš Uršic, ale jeho tečovaná střela šla vedla- V 72- minutě si Milan Škvor ztlumil na prsou přihrávku od Zdeňka Měchury a z voleje opět protáhl hostujícího brankáře Vrbovce- V 74- hlavičkoval Lukáš Uršic znovu jen do gólmana Mysliče-

V 77- minutě Milan Škvor ztlumil míč Fandovi Macháčkovi a ten krásnou střelou z 25 metrů vstřelil naší pátou branku – 5:0-

Gólový účet uzavřel v 81-minutě krásnou střelou z 30 metrů k tyči Milan Škvor – 6:0-

Podroužek – Kumsta(71- Měchura), Burcev, Uršic, Müller – Macháček, Škvor M-, Špalek E-(80- Sedlmaier), Šilhavý – Vildman, Florián

Obrázek: P1010960.JPG