Podzimní trápení ostředeckého áčka pokračuje

Ani v sobotním domácím zápase s Vltavanem Křečovice podzimní trápení našich fotbalistů neskončilo, přestože se u nás slabší soupeř než nováček třetí třídy z Křečovic, který před zápasem horko-těžko skládal sestavu, dlouho neukázal- Ostředečtí fotbalisté místo, aby zápas v první půlce 3-4 góly rozhodli, tak šance zahazovali, soupeře pustili do hry a nakonec brali jen bodík za remízu 3:3(1:1)

V 15-minutě mířil hlavou Jenda Müller do horního růžku, ale křečovický gólman Hulan míč vytáhl a následná hlavička Milan Škvora šla vedle branky- V 17-minutě poslal Zdeněk Měchura nádherně do ulice Edu Špalka, ale ten jako ve většině svých šancí nedal, balón šel těsně vedle-

V 21-minutě Petr Florián krásně prodloužil míč na Pepu Šilhavého a ten křižnou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0-

Ve 28-minutě zkoušel pozornost brankáře Křečovic přízemní střelou Kamil Krejcárek, ale Hulan míč lapil do svých rukavic- Ve 32-minutě trefil David Kumsta hlavou tyčku po centru Zdeňka Měchury-

Ve 39- minutě z čistého nebe udeřili hosté- Křečovický Kondáš si udělal z našich obranců slalomové tyčky a nedal Jirkovi Škvorovi v naší brance šanci - 1:1-

Ve 42- minutě namazal Pepa Šilhavý míč Milanovi Škvorovi, ale ten placírkou střílel vedle- Do kabin se tedy šlo za vyrovnaného stavu-

Hned v úvodu druhé půle krásně centroval do vápna Ondra Vildman, ale Eda Špalek na míč nedosáhl- V 53- minutě zaúřadoval sudí Babický, který neodpískal faul na Rendu Burceva a hostující Kříž s pomocí tyče poslal hosty do vedení - 1:2-

Naši se naštěstí z nečekaného vývoje utkání rychle otřepali- V 57- minutě využil Eda Špalek nedorozumění křečovické obrany s gólmanem a pohodlně do prázdné branky srovnal - 2:2-

V 61- střílel nad branku Ondra Vildman- O pět minutek na to podržel ve vápně míč Lukáš Kukla, našel volného Pepu Šilhavého, který má na podzim jako jeden z mála fazónu, a ten nekompromisně skóroval - 3:2-

Po tomto dokonalém obratu jsme si všichni mysleli, že už máme vítězství v kapse- Náskok mohl zvýšit Ondra Vildman, kdyby místo přihrávky na v ofsajdu stojícího Edu Špalka, střílel na branku-

V 79-minutě centrovali hosté od lajny na půlce hřiště míč do vápna, náš gólman Jirka Škvor chyboval, nedošel si pro míč a hostující Mařík pohodlně hlavou srovnal na konečných 3:3-

Na našem týmu leží deka, fotbalově jsme byli ve všech zápasech lepší, ale nehrajeme balet a počítají se vstřelené branky, proto máme jen 5 bodů po pěti kolech- Na každý gól potřebujeme hodně šancí a současně lacino inkasujeme-

V neděli 30-9- hrajeme od 16-30h hrajeme v Týnci s béčkem- Věřme, že na hřišti ""V náklí"" naše loď, zatím pozvolna směřující do pralesa, otočí kormidlo směrem do okresu-

Škvor J- - Vildman, Kumsta, Burcev, Müller - Měchura(80-Macháček), Krejcárek(46- Kukla), Škvor M-, Šilhavý - Florián, Špalek E-