Těsná porážka mladších žáků

Ostředečtí mladší žáci byli dnes v Bílkovicích blízko prvním bodům, nakonec ale odešli těsně poraženi 6:4(2:3)- Je to škoda, protože tři branky jsme si v podstatě dali sami a soupeř byl k poražení-

Úvod se nám vydařil- Gólově se prosadila Nikola Holubková s Jirkou Žeravou a rázem jsme vedli 0:2- Domácí bohužel rychle velmi lacino snížili a brzy i vyrovnali- Poločasovou výhru zajistila krásným dloubákem Monča Svobodová-

Začátek druhé půle se nám nevydařil a domácí skóre, s naším výrazným přispěním, otočili, aby nám utekli na rozdíl tří branek- Naši se snažili, ale před brankou Bílkovic chyběl důraz i štěstí- Pár minut před koncem Matěj Hampl snížil, ale další gól už nepadl-

V neděli hostíme od 10-15 Křečovice- Přijďte naše povzbudit a dohnat k prvnímu vítězství!