Ostředecká přípravka sehrála smolný zápas s Miřeticemi

Ostředečtí špunti dnes sehráli velmi smolný zápas s Miřeticemi. Ačkoliv měli jasnou převahu a šancí na deset gólů, téměř vždy jim v cestě stál miřetický brankář a tak prohráli 1:2(0:1).

Střelecky aktivní byl zejména náš nejlepší hráč Jarda Rezek, ale bohužel se dnes žádná z jeho střel neujala. Miřetice se dostali do vedení ke konci první půle z penalty odpískané za ruku, které ovšem předcházelo neodpískané špatné vhazování soupeře.

Druhou půlku se hrálo převážně před miřetickou brankou, ale vyrovnání přinesla až sporně nařízená penalta, kterou angličanem proměnil Vláďa Maroušek. Náš tlak nadále trval, zdálo se, že bychom mohli skóre otočit v náš prospěch, ale pak přišla poslední minuta a šťastný gól hostů po naší hrubé chybě.

Příští sobotu hrají prckové od 9.30h v Trhovém Štěpánově.

Základní sestava: Škvor T. - Bareš V., Svoboda J. - Svobodová M., Rezek J., Maroušek V.

střídali: Vrána Š., Hajný J., Rezková P., Škvor M., Tiňáková A.