Dorostenci remizovali s Bystřicí

Dorost: Sokol Ostředek - SK Bystřice 2:2 (1:2)

Naši dorostenci sehráli své další domácí utkání kvůli hasičské soutěži na hřišti SK Chocerady, za což jim velice děkujeme. Proti soupeři, který přijel v deseti jsme zaspali úvod a za 10 min prohrávali 0:2. Těsně před půli snížil Tichý, který v druhé půli i vyrovnal.

sestava: Krejcárek - Mistoler, Vávra, Prchal, Šimek - Skála, Grešla, Zeman - Danko, Jiří, Tichý

střídali: Ferenc, Dytrich, Kouřimský, Jech

Starší žáci: FK Soběhrdy - Sokol Ostředek  5:2  (2:1)

branky: Bareš, Novák

sestava: Hajný- Biras J., Biras F., Bareš, Škvor, Svoboda, Novák, Vaněček, Hrůša, Fořt