Mladí stolní tenisté se neztratili na turnaji v Netvořicích

Kvarteto ostředeckých stolně-tenisových nadějí vyrazilo v sobotu 25.listopadu na žákovský turnaj do Netvořic.  Sportovního klání, které se hrálo tzv. švýcarským systémem, se zúčastnilo 24 dětí.

V kategorii žáků (ročníků 2002-3) vybojoval 4. místo Matyáš Styblík (bilance:  8:7 na sety / 133:113 na míčky).

Bramborová příčka patřila v kategorii žáků ročníků 2004-5 také Danovi Císařovi (9:6/149:117).  Šimon Styblík obsadil ve stejné kategorii 7. místo (7:8 / 137:131).

V kategorii žákyň bez rozlišení ročníků skončila na 3. místa Tereza Škvorová (4:11/107:133).

Všem našim děkujeme za výbornou reprezentaci klubu.

Poděkování patří také doprovodu ing. Jiřímu Škvorovi st. a Martinovi Císařovi.