Oslabené áčko přivezlo bod z Úročnice, ale sahalo po výhře!

Ostředecké áčko, které si muselo vypůjčit z besa Fandu Sedlmaiera, aby se zabránilo ostudě v podobě sehrání zápasu pouze v deseti, sahalo v sobotu v Úročnici po výhře, ale přivezlo pouze bodík za remízu 1:1(0:1)-

Trenér Bohouš Slabý byl nakonec bodem spokojen: „ Na to v jakém složení jsme hráli, bod beru- Vůbec se nemůžu zlobit na Fandu Sedlmaiera, protože můžeme být rádi, že nám jel pomoci, jinak bychom hráli od začátku v deseti- Zlobím se spíše na někoho jiného, kdo měl být a nebyl- Červená karta byla oprávněná, Lukáš se nemůže divit- Potěšilo mne, že jsme dali góla po akci, kterou jsme o tréninku nacvičovali- Velmi dobře zahrál na stoperu David- Škoda, že Zdeněk neproměnil svou příležitost, pak už bychom tři body přivezli- Přijde mi to, že na nás je nějaká deka- Chtělo by se to chytit nějakou výraznou výhrou- Myslím, že pomůže i přesun tréninku na čtvrtek, hráči se cítí více odpočatí- “

Náš tým bez čtyřech hráčů základní sestavy se dostal do vedení hned z kraje zápasu gólem Edy Špalka- Dlouho to vypadalo, že těsný náskok udržíme- V posledních minutách se ale děly věci- Nejprve byl v 86-minutě oprávněně za faul vyloučen Lukáš Uršic a pak Fanda Sedlmaier nepovedeným odkopem namazal domácím na vyrovnání-

V tabulce jsme poměrně nízko, ale v tabulce pravdy máme jeden plusový bod a od prvního nás tak dělí jen tři body- Důležité bude porazit v sobotu nováčka z Křečovic- Výkop je v 16-30h-

Škvor J- – Macháček, Kumsta, Škvor, Müller – Měchura, Uršic Florián, Krejcárek – Špalek E-, Sedlmaier