Za hattrick Pavla Šimáčka jsme na hřišti posledních Tichonic brali jen bod

Sokol Tichonice - Sokol Ostředek 3:3 (2:1)

branky: Šimáček 3

sestava: Škvor J. - Müller, Veselý, Hanibal, Rezek - Nerad (60.Vildman), Florián, Sidor, Nepraš (65. Klus) - Šimáček - Horák

Naši fotbalisté přivezli ze hřiště posledního týmu tabulky - Tichonic pouze bod, když celý zápas dotahovali. Nutné ovšem podotknout, že na jaře jsme v Tichonicích přes vedení 2:0, prohráli 3:2.

Půlhodiny byl k vidění jen fotbal od vápna k vápnu s řadou soubojů a nepřesností. Po necelé půlhodině hry udeřili domácí z dorážky ve vápně. V 35.minutě bylo ještě hůře, domácí dali druhý gól hlavou po rohu. Ve 42.minutě snížil svým prvním gólem Pavel Šimáček. Vláďa Veselý poslal krásný balón a hlavička Šimiho propadla tichonickému gólmanovi mezi nohami do sítě.

První vyrovnání přišlo v 57.minutě. Po našem rohu vznikla před domácí bránou skrumáž a Šimi v pádu dorazil míč do brány. Za chvíli na to jsme mohli jít do vedení, Šimi nastřelil z 20 metrů břevno.

Bohužel ale do vedené šli opět domácí. V 73. minutě se prosadili po rohu. V 82.minutě zkompletoval Šimi svůj hattrick hlavou. Následně jsme nevyužili dvě možnosti a protože ani hosté nevvyužili nedorozumění naší obrany s gólmanem, skončil zápas plichtou 3:3.

1e19d50d 7a1c 47fe 87f1 490ffae6b779