TJ Malšice – Sokol Ostředek / FK Kavalier Sázava 3:2 (1:1)

branky: Valeš 2

sestava: Provazník – Císař, Procházka, Míšek, Smolík – Lehoučka, Dytrich, Šturc, Svoboda – Ofner, Valeš

střídali: Jindrák, Petráček, Prix

Sobotní výlet na Táborsko se našim dorostencům nevydařil. Z Malšic, které hostují v rámci této kategorie na Benešovsku, se vrátili se bez bodového zisku. Podle vyjádření trenéra Tomáše Dytricha jsme byli v prvním poločase lepší, mohli jsme vést 3:0, ale nedali šanci. Do kabin se proto šlo po naší chybě za remízového stavu 1:1. Druhý poločas už vydařený nebyl ani herně a domácí urvali vítězství. Jak prohlásil kouč Dytrich, podáváme velmi nevyrovnané výkony. Někteří hráči zahráli dobře jiní pod své možnosti.