Áčko nebylo v Pyšelých daleko od remízy

Oba pinčesové týmy odehrály svá utkání 10.kola již včera. Zatímco Pyšely, kde hrálo áčko, mají středu jako standardní hrací termín, béčko svůj domácí zápas s bystřickým áčkem předehrávalo.

Áčkařům, v aktuálně nejsilnější sestavě, chybělo pár míčků a mohli se radovat z překvapivé remízy. Marek Škvor ml. nevyužil mečbol ve čtvrtém setu proti Jiráňovi. Roman Žydyk měl proti stejnému hráči ve třetím setu dokonce mečboly čtyři. Marek pak prohrál v pěti setech bitvu s Hruškou, když v prvním setu nevyužil dva setboly, aby ho prohrál 13:15.

Béčko prohrála s Bystřicí až překvapivě hladce, když jediný bod vybojoval Petr Styblík.

Sokol Pyšely B – Sokol Ostředek A 13:5

Sokol Ostředek B – SK Bystřice A 1:17