Přes poločasové vedení 3:0 fotbalisté prohráli na ZT s Trhovým Štěpánovem

Naši fotbalisté ukázali v sobotu, jak lze prohrát zápas, i když v poločase vedli nad Trhovým Štěpánovem již 3:0.

První poločas třetího zápasu na ZT ve Vlašimi našim vyšel. Dvěma brankami Edy Špalka, který se vrací po půlročním hostování v Libži a mladého Matěje Slunéčka, kterého zkoušíme jako možnou posilu, jsme si vytvořili tříbrankové vedení a zdálo se, že je rozhodnuto. Bohužel soupeř rychle v druhé půlce srovnal a skóre pak i otočil na konečných 3:5.

Podle trenéra B.Slabého byla znát absence několika hráčů, kteří v předchozích zápasech hráli v základu.

Další utkání bychom měli sehrát v neděli po návratu ze soustředění v Jičíně.