Oranjes"" přišli o bod v nastavení, ale sportovní duch vyhrál!"

Ostředecké beso se prvně představilo v nových oranžových dresech, na jejichž zajištění se podíleli Renda Burcev a Láďa Fiala- Bohužel nové dresy první body do tabulky nepřinesly- Soupeř z nedalekých Přestavlk si odvezl všechny body za výhru 2:3(2:1)-

Hned ve druhé minutě se ukázalo, že si gólman Petr Podroužek dobře postavil tyče- Střela přestavlckého hráče z penalty skončila právě na tyči- V osmé minutě zahrávali hosté roh a míč po hlavičkové teči jednoho z našich beků skončil v naší síti - 0:1-

Ve dvacáté minutě neuznal sudí Černý gól po hlavičce Oty Šimáčka pro ofsajd, když hostující mavač měl praporek ,pro jistotu, nahoře již při zrodu akce- Vyrovnání jsme se dočkali ve 37- minutě- O vystřídání kvůli nataženému svalu žádající Fanda Nerad vyslal ze 17 metrů krásnou střelu do horního růžku přestavlcké branky - 1:1-

Ve 44- minutě jsme zahrávali penaltu- Eda Špalek se z ní nemýlil a poslal nás do vedení - 2:1, které musel ještě před poločasovým hvizdem uchránit skvělým zákrokem gólman Podroužek při samostatném ""nájezdu"" protihráče-

V 68-minutě jsme viděli od Oty Šimáčka velmi sportovní gesto- Přiznal teč a opravil rozhodnutí sudího na roh, ze kterého bohužel hosté srovnali na 2:2- Přes výčitky od spoluhráčů je nutné tento čin vyzdvihnout a proto byl Ota oddílem navržen na ocenění Klubu Fair-play při Českém olympijském výboru-

Když už to vypadalo, že si mužstva body rozdělí, tak v 92- minutě hosté rozhodli po akci, která zaváněla ofsajdem-