Fotbalisté áčka venku opět nebodovali

Ostředečtí fotbalisté bohužel ani v druhém zápase venku nedokázali bodovat a po prohře s béčkem Nespek 1:0(0:0) mají na svém kontě jen hubené tři bodíky- Místo atakování postupové pozice se tak krčíme ve spodní části tabulky-

Zklamaný trenér Bohouš Slabý, plný emocí, řekl těsně po zápase: „Hráči nedokázali navázat na domácí zápas z minulého víkendu- Utkání se podobalo prvnímu kolu v Krhanicích- Vypadalo to, jako by většina hráčů přestala hrát ještě před odchodem z kabiny na hřiště- Chyběl zápal pro hru, někteří hráči asi byli po sobotním tahu- Neproměníme jasné šance včetně penalty a pak po chybě dostaneme šmudlu a prohrajeme zápas, který jsme měli jednoznačně vyhrát-“

Naši fotbalisté nedokázali dát gól ani z vyložených šancí – dvě zahodil Petr Florián, jednu Eda Špalek- Vrcholem byla ležérně zahraná penalta, kterou kopal Petr Florián za bezbrankového stavu v prvním poločase-

Když pak v 75- minutě Milan Škvor nepohlídal při centru domácího hráče, bylo vymalováno-

V sobotu sehrají naši fotbalisté těžké utkání v Úročnici- Věřme v první tři body z venku-