Fotbalisté skončili třetí na domácím letním turnaji

V sobotu 11-srpna uspořádala TJ Sokol Ostředek druhý ročník letního přípravného turnaje- Pokud započteme turnaje z let 1991 až 2004, na který tento turnaj navazuje, tak se jednalo již o 16- ročník- Kromě našich fotbalistů se na turnaji představil loňský vítěz Jiskra Struhařov a dva týmy okresního přeboru – Sokol Přestavlky a Sokol Teplýšovice B- Turnaj se hrál systémem každý s každým na 2 x 25min-

Po dvou odehraných kolech měl každý celek po jednom vítězství, a tak o konečném pořadí rozhodovali až poslední dva zápasy- Když ostředecký tým nestačil na Přestavlky v poměru 1:3, vypadalo to, že domácí skončí poslední, protože se nedalo čekat, že by závěrečný zápas turnaje mezi Struhařovem a Teplýšovicemi skončil vysokou výhrou jednoho z týmů-

Struhařov však dokázal za poločas nastřílet do teplýšovické sítě pět branek a bylo jasné , že obhájí loňské vítězství a zároveň takto začal přibližovat domácí k třetímu místu- Struhařovští v úvodu druhé půle dokonce ještě zvýšili své vedení na 6:0, ale pak se probudili Teplýšovičtí a dvěma góly se vrátili do hry o „bronz“- Stačilo totiž, aby dali třetí branku a na třetím místě by skončili oni- Když v poslední minutě nevyužili jasnou šanci, třetí skončil domácí Ostředek-

Nejlepší tři týmy obdržely poháry věnované TJ Sokol Ostředek- Každý z hostujících týmů obdržel poukázku na slevu 30% při nákupu fotbalového zboží od partnera turnaje JOMA SPORT-

3

Sokol Ostředek - Jiskra Struhařov 1:4 (1:2)

Struhařov se dostal lacino do vedení po chybě naší obrany- Naši dokázali rychle srovnat- Lukáš Kukla posadil míč na hlavu Milana Škvora a ten se nemýlil- Bohužel „Strouha“ šla do půlky znovu do vedení- Ve druhé půli jsme měli šance na srovnání, ale koncovka byla žalostná a tak nás soupeř dvěma góly dorazil-

Branky: Škvor M- - Hocek 2, Zmek, Randa

Škvor J- – Kumsta, Uršic, Burcev, Müller – Měchura(40- Macháček) , Krejcárek, Škvor M-, Šilhavý – Vildman, Kukla

Sokol Přestavlky - Sokol Teplýšovice B 1:3 (0:1)

Branky: Kučera - Vosička, Žížala, vlastní

Sokol Ostředek - Sokol Teplýšovice B 2:0 (1:0)

Proti papírově nejsilnějšímu soupeři jsme podali perfektní výkon- Do vedení nás dostal pěknou střelou s tečí Ondra Vildman- Bohužel v průběhu druhé půle se zranil Lukáš Kukla(koleno) a naši hráli několik minut pouze o deseti- Přesto jsme v tomto dočasném početním oslabení zvýšili Davidem Kumstou svůj náskok a ten již pak do konce uhájili- Pro sedmnáctiletého „Giňu“ to byla první branka v ostředeckém dresu-

Branky: Vildman, Kumsta

Škvor J- – Macháček, Škvor M-, Burcev, Müller - Nerad(15-Měchura), Vildman, Krejcárek, Šilhavý – Kukla(35- Šimáček O-), Kumsta

Sokol Přestavlky - Jiskra Struhařov 2:1 (0:0)

Branky: Pohůnek, Kučera - Zmek

Sokol Ostředek - Sokol Přestavlky 1:3 (1:2)

Náš oslabený tým nezačal zápas s Přestavlky špatně a držel se soupeřem krok. Na kolena nás dostali opět chyby v obraně. Naší branku vstřelil Zdeněk Měchura.

Branky: Měchura - Kučera, Novotný, Blokeš

Škvor J- – Macháček, Škvor M-, Burcev, Müller – Měchura, Kančij V-, Krejcárek, Šilhavý – Sadílek P-(26- Šimáček O-), Kumsta

Jiskra Struhařov - Sokol Teplýšovice B 6:2 (5:0)

Branky: Zmek 4, Folprecht 2 - Vosička, Horák

JISKRA STRUHAŘOV

Soupiska týmu: Veselý, Hroch, Urban, Vyhnal, Čeněk, Folprecht, Kůstka, Randa, Zmek, Hocek, Šrejman, Kaňka

SOKOL PŘESTAVLKY

Soupiska týmu: Toman, Novák, Mikulanda, Berka, Pivoňka, Kučera, Pantoflíček, Vondrák, Blokeš, Brambora, Mrázek, Novotný, Pohůnek, Dufek, Topič

SOKOL OSTŘEDEK

Vzadu zleva stojí: Slabý B-(trenér), Krejcárek K-, Uršic L-, Müller J-, Škvor M-, Kukla L-, Burcev R-, Vildman O-

Vpředu zleva klečí: Škvor J-, Měchura Z-, Kumsta D-, Macháček F-, Šilhavý J-

Dále hráli: Nerad F-, Šimáček O-, Sadílek P-, Kančij V-

SOKOL TEPLÝŠOVICE B

Soupiska týmu: Tranta, Páv, Kaňka M-, Kaňka L-, Hruška O-, Hruška P-, Klabík P-, Klabík T-, Vosička, Mrha, Mokrý, Beneš, Žížala, Horák, Kamneský, Dřízal V-, Hampl M-