Přípravka i áčko vyhráli venku, beso v desíti neuspělo

Přípravka: TJ Nesperská Lhota - Sokol Ostředek 3:7(0:4)

Ostředecká přípravka se včera dopoledne dočkala prvního jarního vítězství, když jasně přehrála Nesperskou Lhotu na jejím hřišti v poměru 3:7(0:4)- V prvním poločase, kdy hrála naše nejsilnější sestava, jsme dominovali- Druhá půlka, kdy se prostřídalo na hřišti všech třináct našich hráčů, skončila smírně- Střelcem dne byl Jiřík Žerava, který vsítil čtyři góly- Dva přidal Jarda Rezek a jeden Vládík Maroušek-

Naše sestava:

Škvor T- - Svobodová M-, Rezek J-, Žerava J-, Mistoler J-, Maroušek V-, Bareš V-, Svoboda J-, Vrána Š-, Moural M-, Škvor M-, Rezková P-, Mistolerová L-, Procházková K-

Sokol Teplýšovice B - Sokol Ostředek 2:3(1:2)

Naši fotbalisté si až dnes ve svém posledním venkovním zápase sezóny připsali vítězství, které nám sice při prohře Pravonína, zaručuje předposlední místo, ale i to je místo sestupové- Bohužel platí staré pořekadlo - ""Pozdě bycha honiti -"", chleba se lámal dříve a hlavně nás musí mrzet několik domácích proher na podzim- Soutěž je nutné se ctí dohrát a vybudovat tým, který se za rok do okresního přeboru vrátí- Pozitivem byl návrat dlouhodobě zraněného Ondry Hanibal na trávník- Naše branky vstřelili Pepa Šilhavý, Ondra Vildman a Eda Špalek-

Škvor J- - Ryšavý, Uršic, Škvor M-, Müller - Vildman, Burcev(70- Špalek), Hanibal(56- Kukla), Šilhavý - Macháček, Měchura

trenér: B- Slabý

Jawa Divišov B - Sokol Ostředek B 5:1(1:0)

Beso bohužel již třetí jarní zápas odehrálo venku v nekompletní jedenáctce- Přístup většiny hráčů z jeho více jak dvacetičlenného kádru je velmi špatný- Pokud se chtějí fotbalu věnovat byť jen na úrovni pralesní ligy, měli by si čas najít a nenechávat ostatní ""ve štichu""- V početním oslabení se pak, přes snahu, obzvlášť pokud chybí fyzička, těžko hraje- V nové sezóně se toto musí radikálně změnit- Našich deset hráčů včera v Divišově statečně bojovalo, bohužel jsme neproměňovali šance- Poločas byl nadějný, ale ve druhém poločase jsme odpadli a soupeř svůj náskok výrazně zvýšil- Čestný úspěch zaznamenal Fanda Sedlmaier-

Podroužek - Langer, Šimáček O-, Budka, Špalek R- - Koudelka J-, Kančij V-, Špalek E- - Sedlmaier, Bouška