Ostředecká přípravka srdnatě vzdorovala Načeradci

Ostředecké špunty čekal včera na domácím hřišti po Křivsoudovu další těžký soupeř - druhý Načeradec- Naši prckové, přestože tomu tak výsledek nenasvědčuje, soupeři, který měl v základu samé ročníky 2001, srdnatě vzdorovali tři čtvrtiny zápasu a za včerejší výkon si zaslouží velkou pochvalu-

Kvůli nemoci Tomáše Škvora a zranění Pepči Hajného se musel do branky postavit Jarda Rezek a nevedl si špatně- Byli to naši fotbalisté, kdo šel po pár minutách hry do vedení, když se individuálně ""angličanem"" prosadil Jirka Žerava - 1:0-

Vyrovnání přinesl smolný gól - načeradský tečovaný aut přeskočil našeho gólmana a skončil v síti - 1:1- Naši mohli strhnout vedení opět na svou stranu po pěkné kombinační akci Jakuba Mistolera a Jirky Žeravy- Střela druhého jmenovaného se však k naší smůle od tyče odrazila zpět do pole- V závěru první půle pak převážili skóre na svou stranu nechytatelnou střelou do šibenice hosté-

Ostředečtí špunti se nevzdávali a v úvodu druhé půlky Jirka Žerava svou druhou brankou v zápase srovnal na 2:2- Hostům z Načeradce bohužel dorazily během zápasu dvě posily a brzy nám soupeř utekl o tři góly- Poté dostali větší šanci i naši nejmladší hráči, kteří budou hrát od podzimu soutěž mladší přípravky a soupeř hrající i nadále v nejsilnějším složení přidal další čtyři branky- Konečný výsledek zněl 2:9(1:2)-