Ostředečtí fotbalisté nedali Choceradům šanci

Ostředečtí fotbalisté si v sobotu připsali čtvrté vítězství v řadě, když v zápase ne příliš vysoké úrovně porazili sousedy z Chocerad 5:0 (2:0).

Naši fotbalisté, kteří se představili s trenérem Vencou Hromasem v brance a bez zraněného Kamila Krejcárka, rozhodli utkání již za devět minut, během kterých dali dvě branky. V druhém poločase pak přidali ještě tři branky a prodloužili tak svou sérii jarní neporazitelnosti.

Střelci: Vildman 2, Hanibal, Uršic, vlastní

Příští sobotu hrajeme v Nespekách proti místnímu béčku. Výkop utkání je již v 13.30.

Hromas - Měchura, Florián, Uršic, Macháček - Vildman, Škvor M., Hanibal, Šilhavý - Šmerha, Špalek E.

střídal: Šimáček O.