Fotbalisté béčka prohráli v Tichonicích

Ostředecké béčko dnes bohužel nesplnilo očekávání a z Tichonic odjelo po prohře 5:3 (2:1) bez bodového zisku.

Zápas se odehrával na těžkém podmáčeném terénu, na kterém se borcům nesnadno pohybovalo, takže dnes byla spíše k vidění ""kopaná"" než fotbal.

První poločas byl ve znamení festivalu vyložených šancí a střelecké impotence na obou stranách. Až ve třicáté minutě pronikal po lajně do vápna Eda Špalek, byl podražen, sám nařízenou penaltu s přehledem proměnil a poslal nás do vedení - 0:1. Z tohoto vedení jsme se ale neradovali dlouho a domácí, ač dohrávali první půli v deseti, do přestávky po chybách naší obrany otočili na 2:1.

V druhé půli bylo k vidění více branek, bohužel nám domácí odskočili a nám se už manko nepodařilo dohnat. Střelecky se prosadil dnes podruhé a opět z penalty Eda Špalek a Jakub Koudelka.