Ostředečtí fotbalisté přehráli Lešany

V dnešním veledůležitém utkání naši fotbalisté jasně přehráli celek z Lešan 3:0 (2:0) a udělali veliký krok k záchraně v soutěži.

Naši borci předváděli docela líbivý fotbal a svou převahu konečně dokázali promítnout také do skóre. A to ještě řadu vyložených šancí, včetně penalty, kterou v první půli kopal Eda Špalek, zahodili.

V prvním poločase se střelecky dvakrát prosadil Eda Špalek, přičemž zejména druhá trefa byla výstavní.

V úvodu druhé půle nás podržel gólman Jirka Škvor, který chytil hostům penaltu a odčinil tak nevydařený zápas v Bystřici. Brzy na to jsme udeřili my. Tomáš Sadílek se nebojácně prodral do vápna a křížnou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci. Třetí branka přinesla uklidnění do našich řad. Hattrick dnes nebyl souzen Edovi Špalkovi, protože po jeho pěkné střele skončil míč na tyčce.