Ostředečtí fotbalisté porazila lídra z Týnce 5:2

Dnes do Ostředka přijel vedoucí celek naší skupiny - béčko Týnce a hosté se opravdu představili jako doposud nejlepší tým, se kterým jsme na podzim hráli. Náboj utkání dodával i fakt, že naši fotbalisté museli, pokud chtěli udržet kontakt s čelem tabulky, vyhrát.

Hosté začali zostra a celý první poločas byli mírně lepším mužstvem, několikrát nás od pohromy zachránil gólman Jirka Škvor, nejlepší hráč utkání. Ve dvacáté minutě už však brance nezabránil a hosté šli do vedení - 0:1. O sedm minut později poslal Milan Škvor pasem na zteč Fandu Maháčka, hrajícího také skvělý zápas, ten balón zatáhl do vápna, jeho střelu či centr brankrář vyrazil jen před volného Zdendu Měchuru a ten nezaváhal - 1:1. Týnec bohužel odpověděl bleskově a nechytatelnou střelou z trestného kopu do šibenice šel opět do vedení - 1:2. Ve 32. minutě zatáhl míč do vápna Fanda Macháček a provedl to nejlepší, co mohl, prostřelil brankáře hostů a vyrovnal - 2:2. V poslední minutě první půle mohli jít naši borci prvně do vedení, ale hlavičku Lukáše Uršice po rohu odhlavičkoval z prázdné branky obránce hostů.

V druhém poločase, po několikaminutovém oťukávání, udeřili naši. Kapitán Milan Škvor si došel do vápna pro faul a Petr Florián nás z penalty poslal do vedení, přestože si gólman hostí na míč šáhnul - 3:2. V 70- minutě přinesl klid do našich řad Eda Špalek, který vnikl do vápna a prostřelil brankáře - 4:2. Brankový účet uzavřel Zdenda Měchura, který dostal pěkný pas od Jendy Müllera, přihrál Edovi Špalkovi, jeho střelu gólman zblokoval a Zdenda pak neměl problém zavěsit - 5:2.

Situace na čele se zamotává a pokud přivezeme tři body z Přestavlk, budeme mít první příčku na dostřel.

Škvor J. - Fiala, Hanibal, Uršic, Müller - Krejcárek, Florián, Škvor M., Sahula - Macháček, Měchura

střídal: Špalek E.