Dorostenci nastříleli Maršovicím sedmičku

Sokol Ostředek / FK Kavalier Sázava - Sokol Maršovice / Sokol Neveklov  7:3  (1:0)

Dorostenci dnes sehráli další přípravný zápas, soupeřem jim byly Maršovice. Přes velké vedro se těšil zápas slušnému zájmu diváků, na tribuně se jich sešlo určitě přes třicet.

První poločas byl velmi vyrovnaný, naši se dostali do vedení až v závěru díky brance Danka. Rozhodnutí přineslo prvních deset minut druhé půle, kdy se naši prosadili čtyřikrát a dostali se do vedení 5:0. Soupeř sice dvěma slepenci snížil, ale otěže zápasu nadále drželi svěřenci Tomáše Dytricha a s přehledem si dokráčeli pro zaslouženou výhru.

Ve středu čeká naše hráče poslední příprava ve Zruči, v neděli pak sehrají od 10:15 v Ostředku první mistrák proti Postupicím.

Branky: Danko 2, Bareš V. 2, Procházka D. 2, Zeman

Sestava: Dytrich T.- Bára, Rezek, Bareš V., Míšek - Procházka, Skála, Danko, Zeman - Novák, Bareš J.

Střídali: Danyo, Svoboda J., Dytrich Š.