Céčko si poradilo s Pyšely

V pátek hostilo céčko Pyšely. Prvně se v sestavě týmu představil Pepa Lemberk. V průběhu druhé série dvouher se začal dosud vyrovnaný lámat v náš prospěch. Vedení naši udrželi a připsali si cennou výhru do tabulky. Aktuálně patří našim 6. místo v tabulce.

Áčko hrálo v Louňovicích bez dvojice Janata/Menz, a tak se nedalo čekat, že by přivezlo body. Cílem bylo neprohrát s nulou. Nakonec se to povedlo, Marek Škvor ml. v poslední sérii dvouher porazil překvapivě Štěpánka 3:1. Daleko nebyl od bodu i v zápase se Škopkovou. S hráčkou hrající 1.ligu žen za Sokol Nusle sehrál vyrovnaný zápas. Ve druhém i třetím setu měl setbol za stavu 10:9, oba ale prohrál 10:12. První set byl 9:11.

OP1: Sokol Louňovice p.B – Sokol Ostředek 17:1

OP4: Sokol Ostředek C – Sokol Pyšely C  11:7