Přípravka odehrála poslední mistrovský turnaj sezóny

V neděli za chladného počasí jsme vstoupili do posledního mistrovského turnaje hraného ve Vlašimi. První zápas jsme odehráli s domácí Vlašimí. Začátek utkání se nám celkem dařil a nepouštěli jsme soupeře do vyložených šancí, pak ale přišel jeden gól a Vlašim se chytla. Zápas pro nás skončil prohrou 9:0. V druhém utkání jsem se střetli s Pecerady. S námi nejvyrovnanější soupeř z předchozích utkání nám tentokrát uštědřil 8 gólů a tak jsme prohráli i druhý zápas. Předposlední match jsme odehráli se suverénním Poříčím. Zápas mělo Poříčí od začátku pod kontrolou a my jsme předvedli jeden z nejméně povedených výkonů. Konečné skóre znělo 15:0. K těmto dvěma zápasům ještě dodám, že premiéru v ostředecké bráně si odbyl Vojta Bareš. Poslední zápas nás čekalo Mezno. Houževnatý soupeř nám dal do poločasu 3 branky, ale po přestávce jsme předvedli, že i my umíme zahrát. Během 5 minut jsme dokázali skóre srovnat na 3:3 (góly: 2x Martin Škvor, Pája Rezková). Bohužel pak Mezno přidalo další 2 góly a tak poslední mistrovský zápas sezóny skončil 5:3. Za tento zápas ale je třeba prcky pochválit dokázali zabojovat a celý zápas byli Meznu vyrovnaným soupeřem.