Fotbalisté včera přivezli tři body ze Sedlec- Prčice

Naši fotbalisté včera přivezli vítězství ze Sedlec-Prčice, když na půdě posledního týmu soutěže vyhráli 1:3 (0:2). Výhra se ovšem nerodila snadno. Sice jsme do půle vedli o dva góly (Petr Florián a vlastní), ale jak prohlásil trenér Bohouš Slabý, mohli jsme dát gólů více a druhý poločas se mohl jen dohrávat z povinnosti. Místo toho nám soupeř vstřelili v druhé půli kontaktní gól a my se museli strachovat o vedení. Uklidnění přinesl až třetí gól těsně před koncem utkání, který vstřelil opět Petr Florián-

Tři body znamenají, že si nadále udržujeme pětibodový náskok na dvanáctou , pravděpodobně sestupovou, příčku.

Již v sobotu čeká naše fotbalisty další zápas – od 17h hostíme Václavice a bylo by dobré vítězstvím potvrdit šest bodů, které jsme přivezli z venku.