Žáci sehráli dnes ve Struhařově svůj první jarní mistrovský zápas

TJ Jiskra STRUHAŘOV - TJ Sokol OSTŘEDEK 9:3 (6:0)

Pro naše mladší žáky to byl první mistrovský zápas, ale také zároveň první zápas na trávě po dlouhé době- Prvních 7 minut se žáci drželi a hráli vyrovnanou partii se soupeřem, který vede naší skupinu okresní soutěže, pak ale přišel laciný gól a hra se roztěkala- Poločas skončil se skórem 6:0 pro domácí-

O poločase trenéři Míra Lejček a Láďa Tinák promluvili hráčům do duše a obraz hry se rázem změnil- Ve druhé půli jsme začalii hrát, to co se od našich chce a fotbal měl hlavu a patu- Povedlo se nám i vstřelit 3 góly, o které se podělili Nikola Holubková, Matěj Hampl a Jirka Žerava- Konečné skóre zápasu bylo 9:3-

Jak už jsem psal, první půle nevyšla podle představ, ale to bych připsal nerozehranosti našeho týmu- Druhá půle už pomalu ukazovala fotbal který by chtěli Ostřeďáci hrát a tak to chce jen jedno - trénovat a trénovat- Pokud hráči v budoucnu navážou na druhý poločas, určitě je na čem stavět-