Pyšely jsme přehrávali, ale hrubky nás připravily o body

Ani v sobotním utkání proti SK Pyšely nepřerušili naši fotbalisté podzimní bodovou mizérii- Po porážce 2:3(0:1) mají na svém kontě stále jen pět bodů a krčí se tak na třinácté , předposlední příčce své skupiny třetí třídy- Přestože se u nás představil jeden z nejlepších týmů soutěže, naši jej přehrávali- Dolů se bohužel srážejí sami hrubými chybami a neproměňováním vyložených šancí-

Již ve třetí minutě se ocitl před pyšelským gólmanem Ondra Vildman, ale v akrobatické pozici špatně trefil míč a ten šel vysoko nad branku-

Ve 12-minutě poslal Milan Škvor pas na Petra Floriána, který hlavou prodloužil na lajnu na Zdeňka Měchuru, jenž prolétl kolem obránce a jeho střílený centr se otřel o břevno pyšelské branky-

V 25- minutě prostrčil Pepa Šilhavý balón na Petra Floriána, který se řítil sám na gólmana, ale bohužel prováhal vhodný okamžik ke střele a byl z toho jen roh, po němž hlavičkoval Kamil Krejcárek nad branku-

V 34-minutě založil pěknou akci opět Pepa Šilhavý, posunul na Ondru Vildmana, který centroval na Petra Floriána- Míč po hlavičce šel opět nad-

O minutu později jsme propadli na půlce- Nikým neatakovaný Šimeček napřáhl z 25 metrů a trefil přesně k zadní tyči – 0:1- Do konce poločasu byli naši z nečekaného gólu jak opaření a nic nepředvedli-

Do druhé půlky vstoupili naši s odhodláním brzy vyrovnat- V 51- minutě se Renda Burcev neunáhlil, krásným pasem našel Lukáše Uršice, který běžel sám na gólmana Pyšel, ale tak dlouho váhal, až mu hosté míč odkopli na roh-

V 55- minutě napřáhl z dvaceti metrů Ondra Vildman a nedal brankáři Jakoubkovi šanci- Bylo srovnáno na 1:1 a současně jsme ukončili dlouhou neprůstřelnost gólmana Jakoubka-

Naše radost z vyrovnání však netrvala dlouho- Hned za minutu ztratil míč na půlce Pepa Šilhavý, hosté podnikli kontr do nezformované obrany a Vlach poslal Pyšely opět do vedení – 1:2-

Naši nesložili zbraně a snažili se znovu o vyrovnání- V 58-minutě dostal balón do ulice Petr Florián, ale jeho dloubák šel nad bránu- V 63- minutě vyslal na pyšelskou bránu pěknou dalekonosnou střelu Fanda Macháček, ale ani on netrefil-

Vyrovnání přišlo v 73-minutě, kdy se po pasu dostal před gólmana hostí Petr Florián a tentokráte ho střelou mezi nohy překonal – 2:2-

Po rozehrání na půlce neudržel nervy pyšelský Maršoun, dvakrát surově udeřil Rendu Burceva a byl po právu vyloučen-

Po vyrovnání a vyloučení se nám naskýtala šance rozhodnout zápas v náš prospěch- Bohužel jsme s touto příležitostí naložili velmi špatně- V 80-minutě zadrbal míč na půlce Lukáš Uršic, následoval rychlý protiútok to rozhozené obrany- Zaváhal i gólman Jirka Škvor, který zůstal stát na čáře a hostující Vlach poslal Pyšely potřetí do vedení – 2-3-

V nervózním závěru si hosté výhru už pohlídali- Přes porážku je nutné naše za výkon, bojovnost a snahu poprat se s již nehoráznou smůlou, která se nás drží, pochválit- Dobrým tahem bylo zařazení Akademika Ondry Vildman na hrot-

Příští sobotu hrajeme od 16 hodin ve Václavicích a bylo by dobré přivézt nějaký bodík, nejlépe tři a vydat se na cestu tabulkou vzhůru, protože níže už snad být ani nemůžeme-

Škvor J- - Macháček, Škvor M-, Uršic, Müller – Měchura(46- Špalek E-), Burcev, Krejcárek, Šilhavý – Vildman, Florián

Obrázek: P1010835.JPG