Ostředecká přípravka změřila síly s Trhový Štěpánovem

V neděli dopoledne se utkala naše přípravka se silným Trhovým Štěpánovem- Vzhledem k velkému počtu hráčů na obou stranách se obě strany dohodly, že se sehrají souběžně dvě utkání, aby si všichni plnohodnotně zahráli-

V hlavním zápase jsme opět vysoce prohráli, přestože v prvním poločase jsme drželi se soupeřem krok- Brankou Monči Svobodové jsme dokázali i reagovat na vedoucí gól Štěpánova- Poločasové skóre 1:3 nám stále dávalo naději na slušný výsledek- Ve druhé půli nám však soupeř odskočil a až v závěru se nám podařilo brankami Jardy Rezka a Jirky Žeravy skóre zkorigovat na konečný 3:11-

Na druhém hřišti, kde jako branky posloužili kužele, jsme vybojovali remízu 4:4- Hattrick si připsal Vládík Maroušek, jednu branku dal Kuba Mistoler-

brankáři: Škvor T-, Hajný J-

pole: Svobodová M-, Svoboda J-, Rezek J-, Mistoler J-, Žerava J-, Bareš V-, Maroušek V-, Rezková P-, Škvor M-, Matoušek F-, Moural M-, Mistolerová L-, Procházková K-