Ostředečtí fotbalisté porazili Jankov a stále tak můžou myslet na záchranu

Naše fotbalisty čekal v sobotu veledůležitý zápas proti spolunováčkovi z Jankova- Jen výhra nás mohla udržet ve hře o záchranu okresního přeboru i pro příští sezónu- Společné opékání buřtů po pátečním tréninku, které naordinoval týmu Venca Hromas, zabralo a fotbalisté dali zapomenout na špatný výkon z druhého poločasu v Miřeticích- Jankovští byli s proměňováním šancí ještě více na štíru než my a tak jsme se mohli radovat z výhry 2:0(2:0)-

Úvod zápasu patřil našim- Ve 2-minutě vlétl nebojácně do vápna Eda Špalek, hostující bek ho zastavil jen za cenu faulu a Ondra Vildman se z nařízené penalty nemýlil – 1:0- V 18- minutě zpracoval míč na penaltě zády k brance Kamil Krejcárek, namazal Ondrovi Vildmanovi, jehož střelu jankovský gólman Nerad vyrazil nohou a následnou dorážku poslal Ondra vedle branky- O minutu později vykopával míč na brankové čáře hostující obránce po střele Edy Špalka- Poté začal hrozit i Jankov- Ve 20- pronikl do vápna hostující Skála, ale mířil těsně vedle a stejně dopadl i trestný kop Balíka o minutu později- Ve 22- minutě vběhl do vápna za beky Vrzal, náš gólman Jirka Škvor si s však jeho střelou poradil- V 26- běžel sám na Jirku Skála, ale opět mířil vedle a tak udeřilo na druhé straně- Ve 27- minutě posadil Eda Špalek míč z rohu na hlavu Jendy Müllera, který pěknou hlavičkou zvýšil na 2:0-

Druhý poločas začal šancemi Jankova- V 50-minutě pěkně zatáhl míč Skála, Horčička však hlavičkoval nad naší bránu- V 58-minutě mířil nad sám před naší brankou stojící Říha- Na prosto stejně se zachoval na druhé straně v 75- minutě Eda Špalek po pěkném centru Lukáše Daňka- V 79- vyslal Tomáš Ryšavý do běhu Fandu Macháčka, jehož střelu z velkého úhlu gólman Jankova vyrazil- V 85- nebezpečně hlavičkoval po rohu Petr Florián, který se po delší pauze objevil na hřišti v rámci taktického střídání- Stejný hráč našel v 87- na úrovni penalty Zdendu Měchuru, který míč špatně trefil a skončil vedle branky-

Branky: 2- Vildman, 27- Müller

Rozhodčí: Černý – Pessr, Hocek