Derby s Divišovem skončilo spravedlivou plichtou

Sousedské derby přineslo pěkný fotbal- Škoda, že mu nepřálo počasí- Vydatný déšť se podepsal pod daleko slabší návštěvu než se očekávalo- Spravedlivá dělba bodů po remíze 2:2(1:1) pro nás znamená komplikaci v bojích o záchranu okresního přeboru-

V úvodu utkání se hrálo převážně před naší brankou, ale se střely divišovských hráčů si náš gólman Jirka Škvor poradil- První náznak šance na naší straně přišel až v 16-minutě, kdy hlavičku Edy Špalka po rohu zblokoval hostující hráč- Ve 22- minutě kopal Bumbálek trestňák z dobrých 25m, odskok míče na malém vápně překvapil gólmana Jirku Škvora a přes prsty mu ke zděšení domácích fandů proklouzl do sítě – 0:1-

Fotbalovou lahůdku a srovnání stavu zařídil o pět minut později Ondra ""Akademik"" Vildman, který na půlící čáře zahrával trestný kop- Všiml si, že divišovský gólman Svoboda stojí daleko od své branky, tak mu do ní míč poslal 1:1- Těsně před přestávkou zahrával stejný hráč krátce po sobě dva trestné kopy z lajny, ale Zdeněk Měchura a následně i Lukáš Kukla mířili svými dorážkami těsně vedle-

V 53- minutě si nabíhal na pas do vápna Lukáš Kukla, byl jednoznačně faulován, ale píšťalka sudího Konvičky, který nás na podzim zařízl v Pravoníně, zůstala němá- V 57-minutě jsme ztratili na půlce míč, soupeř vyrazil do rychlého protiútoku- Z-Pekárek si naběhl na pas za obranu a s přehledem překonal Jirku Škvora v naší brance – 1:2-

V 72- kopal trestný kop Ondra Vildman, na jeho přízemní centr do malého vápna sice Milan Škvor dosáhl, ale nedokázal ho usměrnit do divišovské branky- V 78- hlavičkoval po rohu těsně vedle divišovské svatyně René Burcev-

Vyrovnání přinesla 84-minuta, kdy se k trestnému kopu ze 17m postavil Berry Burcev a vymetl pavučinu v šibenici divišovské branky - 2:2-

Branky: 27- Vildman, 84- Burcev – 22- Bumbálek, 57- Pekárek Z-

Rozhodčí: Konvička – Mikolášek, Žaba

Žluté karty: Ryšavý, Daněk, Burcev – Svoboda, Hanuš Martin, Lehán