Ostředecké béčko vstoupilo do jarních bojů prohrou s Přestavlky

Ostředecké beso vstoupilo v neděli do jarních bojů domácí porážkou 0:3(0:1) v derby s rezervou Přestavlk- Naši fotbalisté nezačali špatně a hostujícího gólmana prověřili svými střelami Tomáš Sadílek a Láďa Fiala- V 15-minutě však posadil hosty na koně svou hrubicí Ota Šimáček, který promáchl míč a poslal do šance přestavlckého útočníka, který nazaváhal- Vyrovnáním pohrdl o deset minut později Jenda Müller, který neproměnil penaltu odpískanou za faul na Edu Špalka- Jeho bombu mířící do prostředka brány brankář Přestavlk vyrazil- V druhém poločase hosté potvrdili svou výhru dalšími dvěma góly-