Bílý balet "nebaletil" aneb čtyři minutky pouhé stačily na další domácí blamáž ostředeckých fotbalistů"

Ostředečtí fotbalisté si včera po prohře s Vrchotovými Janovice v poměru 2:4(0:1) připsali na své konto již pátou domácí porážku a směřují tak svou bárku stále více k sestupovým vodám- Včerejší porážka mrzí o to více, že jsme se porazili svými chybami sami- Naši fotbalisté zklamali svým přístupem a bezkrevným výkonem bez zájmu- Bez bojovnosti a nasazení se o záchranu okresního přeboru hrát nedá-

První varování přišlo již ve 4-minutě, kdy jsme faulovali pronikajícího hráče soupeře a sudí Pessr oprávněně odpískal penaltu- Gólman Jirka Škvor nás podržel a střelu janovického Vrkoslava vyrazil- V 15-minutě už bylo zle! Po ztrátě míče na půlce si na pas za obranu zaběhl Němec a s přehledem poslal hosty do vedení - 0:1-

V následujících minutách převzali iniciativu na své kopačky naši fotbalisté- V 16- minutě zatáhl balón po lajně Eda Špalek, vrátil ho na Ondru Vildmana, jehož tvrdou střelu janovický gólman Vávra vyrazil- Ve 20-minutě doběhl míč u čáry Fanda Macháček, odcentroval na vápno na Edu Špalka- Jeho pokus však obrana zblokovala- Ve 28-minutě po autu háčkoval ve vápně Pepa Šilhavý, jehož střela bohužel skončila jen na boční síti- Ve 34-minutě střílel z dvaceti metrů těsně vedle Ondra Vildman-

Těsně před přestávkou zahrozili opět hosté- Němec a Vrkoslav si párkrát vyměnili míč a druhý jmenovaný se rázem dostal přímo před našeho gólmana- Jeho střela naštěstí mířila těsně vedle tyčky-

Úvod druhé půle naznačoval, že by mohl přijít obrat- Krátce po sobě protáhli janovického gólmana Milan Škvor a Ondra Vildman z trestňáku-

Bohužel ve 49- minutě udeřilo na druhé straně! Ondra Vildman ztratil na půlce balón, hostující hráč se prosadil přes Davida Langra k centru- Zdeněk Měchura místo odklizení míče do bezpečí jej pustil a za ním číhající Vrkoslav neměl problém prostřelit Jirku Škvora v naší bráně - 0:2- Minutová ručička hodin stačila oběhnout jen dvě kolečka, když se po další chybě na středu hřiště řítil sám na našeho gólmana janovický Střihavka a nedal mu šanci - 0:3- Čtyřminutovou zkázu dokonal svou druhou brankou Němec - 0:4-

V 65- a 75- minutě zkoušeli pozornost janovického brankáře Vávry Lukáš Kukla a Milan Škvor, jejich střely však ke gólovému efektu nevedly- Gólová radost přišla až v 78-minutě- Milan Škvor byl faulován ve vápně a Ondra Vildman se štěstím a s pomocí janovického gólmana snížil na 1:4-

Když se o dvě minutky na to protáhl po lajně do vápna Ondra Vildman a naservíroval balón před prázdnou branku Lukáši Daňkovi, který nemohl minout - 2:4, svitla nám naděje- Hosté si však náskok pohlídali a na skóre nic nezměnila ani pěkná střela k tyči Ondry Vildmana z trestného kopu v nastavení-

Vrchotovy Janovice tak u nás bohužel potvrdily pověst mužstva, kterému se venku daří- Bilance 8 6 0 2 19:3 mluví sama za sebe!

Přes nevydařený výkon by bylo špatné již nyní pokládat zbraně! Ještě nás čeká deset zápasů o třicet bodů, záchrana je stále v našich silách- Třeba už příští neděli v Maršovicích si připíšeme tři body za první výhru venku!

Škvor J- - Měchura, Uršic, Burcev, Langer(57- Kukla) - Krejcárek, Škvor M-, Šilhavý, Špalek(63- Daněk) - Vildman, Macháček