Překvapení se nekonalo, ostředečtí fotbalisté ve Struhařově prohráli

V nedělním utkání ve Struhařově se žádné překvapení nekonalo a naši fotbalisté si odvezli vysokou porážku v poměru 4:0(2:0)- Podle očitých svědků podal náš tým velmi bezkrevný výkon a bohužel bylo znát, že to byl jejich první zápas na trávě, protože domluvené přáteláky Kácov i Libež odřekli a naposledy tak naši hráli začátkem března s SK Jičín v rámci soustředění-

Domácí zápas rozhodli v závěru první půle, kdy nám během dvou minut poslali dva góly do šatny-

Příští sobotu hrajeme velmi důležitý zápas o šest bodů v Olbramovicích- Výkop je v 16-30h-