Ostředecká ""starší"" přípravka neuspěla na halovém turnaji FK Bílkovice"

Ostředecká ""starší"" přípravka přijala pozvání FK Bílkovice a v sobotu se zůčastnila 3-ročníku jeho halového turnaje konaného v S- Centru v Benešově- Kromě pořadatele a našich špuntů na turnaji hráli ještě Sokol Teplýšovice a Jiskra Struhařov-

Označení našeho družstva jako starší přípravka musí být opravdu v uvozovkách, protože ze sobotního devítičlenného kádru patřili věkem do této kategorie pouze dva naši hráči, zbytek byl rovnoměrně rozložen mezi ročníky 2003-05, patřící do mladší přípravky-

Prvním soupeřem našich hráčů byl Struhařov, se kterým jsme v únoru sehráli v benešovské sokolovně modelový tréninkový zápas a sázeli mu jeden gól za druhým- Naši borečci to měli bohužel v hlavách a před zápasem tvrdili, že jim dáme pět gólů- Zápas je však zaslouženě posadil z oblak na zem- Sice jsme měli v úvodu tlak, ale hned první dvě střely soupeře skončili v naší bráně a náš tým se psychicky položil a odnesl si debakl 1:8(0:3) a tím přišel o možnost bojovat o některý z pohárů- Čestný úspěch zaznamenal Vládík Maroušek-

Ve druhém zápase nás čekal nejtěžší soupeř - Teplýšovice, dařilo se nám dobrých pět minut odolávat, ale nakonec jsme si i tak odnesli další výprask 0:9(0:5)-

Na závěr jsme se utkali s pořádajícím FK Bílkovice- Tento zápas se nám vydařil nejlépe- Brankou Jakuba Mistolera jsme se dostali do vedení a po poločase jsme vedli 1:0, toto vedení jsme drželi i několik minut ve druhé půlce než jsme soupeři dovolili lacino vyrovnat- Bílkovický hráč po souboji s Vládíkem Marouškem upadl, naši hráči přestali hrát a další soupeřův hráč se tak pohodlně dostal ke střele-

Sečteno a podtrženo, skončili jsme poslední, ale není nutné sklápět hlavu- Například Struhařov uhrál téměř shodné výsledky s ostatními dvěma soupeři jako my, takže první zápas určitě není správným měřítkem k porovnání výkonnosti(se stejný soupeřem hrajeme 1-dubna doma, takže naši mají možnost nápravy) a ani zápas s Bílkovicemi nebyl špatný-

Velkou pochvalu si za svůj výkon na turnaji zaslouží Pavlínka Rezková, která jako bek srdnatě bojovala s o 3-4 roky staršími protivníky a většinou byla při odkopech úspěšná-

brankáři: Tomáš Škvor(2003), Josef Hajný(2004)

pole: Monika Svobodová(2000), Jakub Mistoler(2001), Vladimír Maroušek(2003), Pavlína Rezková(2005), Jiří Svoboda(2004), Filip Matoušek(2004), Matouš Moural(2005)