Ostředecké béčko slaví druhou výhru

Ostředecké fotbalové béčko si připsalo druhé podzimní vítězství, když v zápase bohatém na góly porazilo doma béčko z Postupic 5:3 (1:2).

Naši fotbalisté se dostali do vedení brankou Fandy Macháčka, kterému ke skórování hodně pomohl gólman hostí. Do kabin se však šlo za pro nás nepříznivého stavu 1:2, protože Eda Špalek neproměnil penaltu a hosté kontrovali 2 brankami. Negativem první půle bylo zranění Rosti Kanchiye.

Do druhé půle vlétli naši borci s odhodláním a dvěma rychlými brankami Fandy ""Bungra"" Sedlmaiera jsme otočili skóre na 3:2. Hra se přelévala na obě strany, několikrát jsme měli i štěstí, až si míč vzal Fanda Macháček a zvýšil na 4:2. Brzy na to však chybující obrana umožnila hostům snížit na 4:3. Eda Špalek a jeho branka na 5:3 pak přinesla uklidnění na naše kopačky a výhru jsme si již pohlídali.