Fotbalisté nezvládli utkání v Pravoníně

Ostředečtí fotbalisté nezvládli výsledkově a bohužel i herně utkání o první místo, prohráli v Pravoníně 0:3(0:1).

Přestože rozhodčí Hocek pískal všechny souboje proti nám a nerovné hřiště ještě více naklonil v náš neprospěch, je nutné sportovně uznat, že se našim fotbalistům tento důležitý zápas vůbec nevydařil a hrubými chybami umožnili soupeři vstřelit tři branky, čímž se velmi snížili naše šance na návrat mezi okresní elitu.

Domácí začali od počátku diktovat tempo utkání, ve 20. minutě Honza Müller místo razantního odkopu namazal na šestnáctku soupeři, který prostřelil gólmana Nerada. Poté naši borci srovnali hru a vytvořili si i náznaky šancí, ale stav se do poločasu už nezměnil.

V druhém poločase pak domácí opět po našich hrubých chybách ve středu pole a obraně upravili na konečných 3:0 a vyhoupli se do čela tabulky.