Ostředek porazil Ratměřice 5:1

Ostředečtí fotbalisté vstoupili na výbornou do jarní části okresní třetí třídy, když rozdrtili soupeře z Ratměřic v poměru 5:1 a oplatili tak soupeři podzimní porážku.

Naši fotbalisté na soupeře vlítli v úvodní pětiminutovce. V první minutě skóroval Petr Florián a v 5. minutě zvyšoval na 2:0 Kamil Krejcárek. Poté až do konce poločasu přenechali iniciativu hostům, kteří však i zásluhou zákroků gólmana Nerada nedokázali vstřelit kontaktní gól.

V druhé půli naši borci zvýšili zásluhou Ondry Hanibala z penalty a Pepíka Šilhavého na stav 4:0. Na čestný gól hostů reagoval Fanda Macháček a upravil na konečný stav 5:1.