Velikonoční fotbalová neděle

Velikonoční nedělní odpoledne proběhlo v Ostředku ve znamení fotbalu.

Nejprve áčko nestačilo v prvním mistráku na lídra soutěže z Netvořic a prohrálo 1:3. Na poločasové vedení hostů odpověděl v druhé půli krásnou střelou z 18m Fanda Macháček, který vzápětí netrefil z dvou kroků prázdnou branku. Poté hosté vydatně podporováni rozhodčím vstřelili branku z trestňáku a v závěru pojistili vítězství z brejku.

V druhém utkání nastoupili dorostenci proti Teplýšovicím. Po bojovném průběhu naši vyhráli 2:0. Tento zápas byl jejich poslední prověrkou před odvetou semifinále Poháru OFS, který sehrají příští neděli v Nespekách.