Dorostenci přišli o výhru dvěma slepenými góly v závěru

Sokol Ostředek / Kavalier Sázava – FC Křivsoudov / Sokol Dolní Kralovice 4:4 (2:2)

Branky: Císař 2, Valeš, Dytrich Š.

Sestava: Jindrák – Císař, Procházka, Míšek, Urban – Šturc, Dytrich, Ofner, Svoboda – Valeš, Smrkovský

Střídali: Lehoučka, Zinke, Smolík

V posledním podzimní utkání přišli naši dorostenci o tři body v závěru utkání.

Naši se dostali do vedení rychlou branku Dana Císaře již ve 3.minutě. Hosté dokázali otočit, do kabin se ale šlo za stavu 2:2 díky branky do šatny vstřelené Šimonem Dytrichem.

V druhé půli jsme si vytvořili dvoubrankové vedení góly Dana Císaře a Petra Valeše. Soupeř bohužel dokázal manko brankami v 86. a 88. minutě smazat a zápas tak skončil remízou.