Ani pět gólů v Bílkovicích nám nestačilo na body

FK Bílkovice - Sokol Ostředek  7:5 (5:3)

branky: Horák 2, Vildman 2, Florián

sestava: Malý - Fiala, Šimáček, Uršic, Müller - Svoboda, Florián, Veselý, Procházka L., Vildman - Horák

Pomalu se stává smutnou tradicí, že na úvodní srpnové zápasy nové sezóny, obzvlášť pokud hrajeme na hřištích soupeřů, s velkými obtížemi skládáme jedenáctku. Jinak tomu bohužel nebylo ani v sobotu, kdy naše fotbalisty čekalo utkání v nedalekých Bílkovicích. V týdnu se množili omluvenky a ještě pár hodin před výkopem se sháněl jedenáctý hráč…

Úvod zápasu se nám vůbec nevydařil. Soupeř nakopával míče za obranu a naši obránci rychlostně nestačili. V 9. minutě tak na ukazateli skóre svítil stav 2:0 pro domácí.

V 21. minutě sice snížil Kuba Horák, ale za tři minuty již soupeř vedl 4:1. Hrající kouč Borina přeskupil naše řady a dvěma slepenci (Flori, Akademik) jsme snížil na rozdíl jediné branky. Škoda, že bílkovičtí v závěru poločasu přidali pátý gól.

Když v 70.minutě vedli domácí již 7:3, obávali jsme se debaklu a ostudné desítky. Kuba Horák a Ondra „Akademik“ Vildman svými druhými góly v utkání snížili na přijatelných 7:5. Navíc nebyl čas.

Kouč Borina po zápase prohlásil: „Domácí vyhráli zaslouženě, skóre ale mohlo klidně být 10:8 v jejich prospěch. Já jsem nastřelil břevno, Vláďa Veselý šel dvakrát sám na gólmana a i domácí nevyužili další šance“.

V sobotu hostíme od 17h Zdislavice. Přijďte kluky podpořit a dohnat k prvním podzimním bodům!