Po divokém závěru dorostenci jen remizovali s Vrdy

Sokol Ostředek / FK Kavalier Sázava - Slavoj Vrdy 4:4 (1:1)

branky: Svoboda T. 3, Zeman

sestava: Dytrich T. - Bareš J., Císař, Procházka, Míšek - Dytrich Š. (46. Zeman), Novák, Vojslavský, Mařinec - Ofner, Smrkovský (28.Svoboda T.)

V hektickém závěru utkání, kdy soupeř přišel postupně o dva vyloučené hráče, naši strhli v 85.minutě vedení na svou stranu, ale za 2 minuty na to soupeř srovnal a zápas tak skončil dle soudu kouče Tomáše Dytricha asi spravedlivou remízou.

V zápase plném obratů skóre naši prohrávali 0:1, ovšem do půle jsme srovnali a hned v úvodu druhého poločasu šli do vedení. Z něj jsme se radovali jen 3 minuty a soupeř v 65.minutě zase vedl.

Našim patří v tabulce aktuálně 10.místo s 5 body, Vrdy jsou o skóre za námi.