Šťastná výhra dorostenců nad Postupicemi

Sokol Ostředek / FK Kavalier Sázava – Sokol Postupice / Sokol Chotýšany  2:1  (1:1)

Oslabení dorostenci dokázali v prvním mistráku urvat vítězství v 5. minutě nastavení po jediné povedené akci zápasu.

Absence pětice klíčových hráčů základu byla na naší hře znát. Nedokázali jsme si přihrát. Hra byla hodně rozháraná, zcela bez myšlenky.

K našemu štěstí se hodně podobnou stejně bezzubou hrou prezentoval i soupeř.

Naši se dostali do vedení gólem Davida Procházky. Soupeř srovnal gólem do šatny po závaru v naší šestnáctce.

V druhé půlce jsme nevyužili velkou šanci a když obdobně se svou gólovkou naložili i hosté, vypadalo to na spravedlivou remízu.

Nejhezčí akci zápasu si schovali naši na 5.minutu nastavení. Adam Míšek pěkně našel Davida Procházku, který se prosmýkl po lajně kolem obránců a poslal míč na malé vápno, kde ho uklidil do postupické brány Patrik Danyo.

Branky: D.Procházka, P. Danyo

Sestava: Dytrich T. – Bareš J., Bareš V., Dytrich Š., Bára J. – Míšek A., Svoboda J., Svoboda T., Procházka D. – Danyo P. , Offner D.

Střídali: Kopáček V., Fořt M., Hajný M., Kukla V., Korint K.