Dorost i starší žáci prohráli 2:3

Tento víkend nepřinesl našim mládežníkům žádnou radost. Všechny týmy prohrály.

V sobotu hostili starší žáci Štítary. Vůbec nezachytili začátek, po 12. minutách prohrávali 0:3. Bohužel se jim vyrovnat nepodařilo, přestože se druhá půle hrála jen na jednu branku. Naši, zejména Jech, se zbytečně utápěl v kličkách a ztrácel tak zbytečně míče.

Ani dorostencům se nedělní zápas v Chotýšanech nepovedl a s papírově slabším soupeřem prohráli, když skoro půl hodiny hráli o deseti bez vyloučeného Járy Rezka. Trenér Martin Novák byl po zápase velmi zklamaný hrou a chybějící bojovností z naší strany.

Mladší žáci dostali v Pravoníně pořádnou nadílku - 19 gólů.

Dorost:  Sokol Chotýšany / FK Bílkovice - Sokol Ostředek / Kavalier Sázava  3:2  (2:2)

branky: Rezek, Svoboda

sestava: Dytrich - Mistoler, Danko, Skála, Šimek - Svoboda, Jiřík, Rezek, Zeman - Novák, Tichý

střídali: Škvor, Kouřimský, Bareš J., Králík

Starší žáci: Kavalier Sázava / Sokol Ostředek - Štítarský SK  2:3  (1:3)

branky: Fořt, Jech

sestava: Kopáček - Dytrich, Míšek, Biras F., Jech, Fořt, Kukla, Kodat, Urban, Novák, Bareš V., Prix, Ofner